لیوتک در سال 1394 بصورت یک فروشگاه فعالیت خود را در زمینه فروش و خدمات پس از فروش محصولات عکاسی و تصویربرداری آغار کرده و با راه اندازی فروشگاه اینترنتی  و ثبت شرکت (نگار ماندگار فرتاک) تصمیم به گسترش فعالیت خود و اخذ نمایندگی از برندهای مختلف را دارد  تا بروزترین ، مناسب ترین و سریع ترین محصولات و روش تهیه را به شما همراهان ارائه نماییم.

در فضای امروز تجارت الکترونیک ایران، شاید دشوارترین کار برای یک سایت فروشگاهی اعتماد سازی باشد؛ و ما باداشتن تجربه کافی در امر فروش دوربین ها و محصولات جانبی و با تکیه بر مشتری مداری، در خصوص تاسیس فروشگاه اینترنتی لیوتک اقدام نموده و همواره برای بهتر شدن رو به جلو گام برمیداریم.

اکنون فروشگاه اینترنتی لیوتک، بعنوان یک فروشگاه با تجربه در بازار تهران اقدام به طراحی نسخه نرم افزاری سایت نموده است و افتخار دارد که با بهره مندی از تیم متخصص و پشتیبانی کارشناسان این عرصه، به دسترسی آسان مشتریان، به کالاهای اصل و معتبر باقیمت رقابتی کمک نماید.

نمایندگی فروش محصولات DJI

مجموعه لیوتک به صورت رسمی از سال ۱۳۹5 به عنوان نماینده رسمی محصولات DJI در ایران اقدام به فعالیت در زمینه های تخصصی زیر کرده است:

  1. فروش تمامی محصولات تخصصی شرکت DJI
  2. آموزش های تخصصی در زمینه تصویر برداری هوایی ( هلی شات )
  3. گارانتی و تعمیرات تخصصی در زمینه محصولات ارائه شده توسط شرکت DJI
  4. ساخت و تولید انواع مولتی روتور های تخصصی برای سازمان ها و ارگان های نظامی و دولتی

این مجموعه با اتکا بر دانش فنی و تخصصی و به پشتوانه سازمان های ذی صلاح توانسته مدارک و مجوز های مربوط را جهت ارائه و فروش این تجهیزات به صورت رسمی از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی کشور دریافت نموده و در جهت توسعه علم و ارائه هرچه بهتر خدمات تخصصی در زمینه پهپاد های بدون سرنشین اقدام به فعالین نماید .

لیوتک نماینده فروش محصولات DJI در ایران

شما می توانید با تهیه محصولات DJI از نمایندگی DJI در ایران از مزایایی همچون ، آموزش های تخصصی ، گارانتی سلامت ، گارانتی اصالت دستگاه و خدمات پشتیبانی تخصصی نیز بهرمند گردید .

هدف ما به عنوان نمایندکی DJI در ایران تنها ارائه خدمات مشاوره ای فنی و تخصصی در حوزه محصولات پروازی جهت ارائه بهترین و مناسب ترین محصول با توجه به نیاز کاربران است .

نگار ماندگار فرتاک(لیوتک) عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی ایران

                             

فرم تماس با ما