تصویربرداری هوایی 

زیرشاخه ها

 • محصولات هوایی

  نمایندگی DJI

  مجموعه لیوتک به صورت رسمی از سال ۱۳۹5 به عنوان نماینده رسمی محصولات DJI در ایران اقدام به فعالیت در زمینه های تخصصی زیر کرده است:

  1. فروش تمامی محصولات تخصصی شرکت DJI
  2. آموزش های تخصصی در زمینه تصویر برداری هوایی ( هلی شات )
  3. گارانتی و تعمیرات تخصصی در زمینه محصولات ارائه شده توسط شرکت DJI
  4. ساخت و تولید انواع مولتی روتور های تخصصی برای سازمان ها و ارگان های نظامی و دولتی

  این مجموعه با اتکا بر دانش فنی و تخصصی و به پشتوانه سازمان های ذی صلاح توانسته مدارک و مجوز های مربوط را جهت ارائه و فروش این تجهیزات به صورت رسمی از اتحادیه صنایع هوایی و فضایی کشور دریافت نموده و در جهت توسعه علم و ارائه هرچه بهتر خدمات تخصصی در زمینه پهپاد های بدون سرنشین اقدام به فعالین نماید .

  لیوتک نماینده رسمی محصولات DJI در ایران

  شما می توانید با تهیه محصولات DJI از نمایندگی DJI در ایران از مزایایی همچون ، آموزش های تخصصی ، گارانتی سلامت ، گارانتی اصالت دستگاه و خدمات پشتیبانی تخصصی نیز بهرمند گردید .

  هدف ما به عنوان نمایندکی DJI در ایران تنها ارائه خدمات مشاوره ای فنی و تخصصی در حوزه محصولات پروازی جهت ارائه بهترین و مناسب ترین محصول با توجه به نیاز کاربران است .

 • جانبی محصولات هوایی

  قطعات و لوازم جانبی محصولات DJI

  در این بخش شما می توانید تمامی اقلام و قطعات یدکی محصولات DJI را مشاهده فرمایید . قطعات و لوازم جانبی ارائه شده توسط مجموعه لیوتک به عنوان نماینده محصولات DJI در ایران تمام اورجینال بوده و از کیفیت و بالایی برخوردار هستند .

  لازم به ذکر است قیمت رائه شده برای برخی از کالا ها به روز نبوده است و با توجه به ازدیاد آن ها ممکن است در برخی از موارد گاهاً موجودی اقلام به درستی ذکر نشده باشد . پیشنهاد می شود جهت اطمینان پیش از خرید اقلام یدکی پیش از آن با مجموعه تماس حاصل فرمایید .

  برخی از قطعات و لوازم جانبی محصولات DJI کالاهایی تخصصی بوده که جهت تعمیر دستگاه ها ارائه می گردد ، آن درسته از کاربرانی که دانش تخصصی تعمیرات را ندارند پیشنهاد می شود جهت جلوگیری از آسیب احتمالی بیشتر و کاهش هزینه ( امکان قابلیت تعمیر بجای تعویض قطعه ) Drone های خود را برای بررسی کارشناسی و تعمیرات تخصصی محصولات DJI به این مجموعه ارسال نمایند .