بهترین درون های نمایشگاه CEC2018

بهترین درون های نمایشگاه CEC2018

به دنبال برگزاری بزرگ‌ترین رویداد فناوری در لاس وگاس، در ادامه نگاهی به بهترین پهپادهای نمایشگاه CES 2018 که پیش روی بازدیدکنندگان قرار گرفتند، خواهیم داشت.

هرساله، پهپادها نقشی پررنگ در نمایشگاه های CES داشته و بیش از پیش با استقبال کاربران رو به رو می‌شوند. این موضوع امسال هم تکرار شد. به همین جهت در ادامه قصد داریم بهترین پهپادهای نمایشگاه CES 2018 را به صورت اجمالی معرفی کنیم.

Uvify Oori

بهترین پهپادهای نمایشگاه CES 2018

نخستین وسیله در لیست بهترین پهپادهای نمایشگاه CES 2018 ، ابعادی کوچک و البته قدرتی بالا دارد. اگرچه Oori را نمی‌توان پرچمدار مسابقه‌ای پهپادهای شرکت Uvify در نظر گرفت، اما ما با محصولی توانمند و درخور رو به رو هستیم. کافی‌ست این پهپاد را رها کنید تا با سرعت 60 مایل بر ساعت (96 کیلومتر بر ساعت) پرواز کند. سازندگان از یک کنترلر اختصاصی همراه با نمایشگری با دید اول شخص (FPV) نیز استفاده کرده‌اند تا تجربه کاربران از پرواز دادن یک پهپاد متحول شود.

Oori به هنگام پرواز، گجتی فوق‌العاده است؛ خصوصا زمانی که یک جفت عینک FPV داشته باشید. وب‌سایت DigitalTrends یکی از جوایز “Top Tech” نمایشگاه CES خود را برای این محصول جدید در نظر گرفته است.

+Yuneec Typhoon H

بهترین پهپادهای نمایشگاه CES 2018

اگرچه بیش از دو سال از زمان عرضه Typhoon H می‌گذرد، اما هنوز هم ما آن را به عنوان یکی از بهترین پهپادهای موجود می‌شناسیم. این پهپاد به اندازه کافی توانمند هست، ولی Yuneec با معرفی نسخه بهبودیافته آن، توجه همگان را در لاس وگاس به خود جلب کرد.

با توسعه +Typhoon H، ویژگی‌های عالی زیادی به این پهپاد جدید اضافه شده است که از جمله آنها می‌توان به موتورهای آرام‌تر، توانایی بالاتر در اجتناب از برخورد با موانع و دوربین بسیار بهتر اشاره کرد. زمانی که تایفون اچ پلاس در اواخر سال جاری میلادی عرضه شود، می‌توان آن را در حد و اندازه DJI Phantom 4 Pro در نظر گرفت.

AEE Selfly

بهترین پهپادهای نمایشگاه CES 2018

عکاسان یک ضرب‌المثل قدیمی دارند: “بهترین دوربین، همانی است که شما همراه خود دارید.” این عبارت برای پهپادها هم می‌تواند کاربرد داشته باشد.

AEE Selfly یک کوادکوپتر است که به لطف طراحی فوق هوشمندانه، می‌توان آن را تا کرده و داخل قاب یک گوشی هوشمند قرار داد. ایده تولید این محصول جذاب از آنجایی می‌آید که این پهپاد همواره به بخش پشتی گوشی موبایل شما متصل می‌شود و شما هرگز در شرایطی قرار نخواهید گرفت که به پهپاد دوربین‌دار خود دسترسی نداشته باشید. علاوه بر این موارد، Selfly پایدار بوده و به آسانی پرواز می‌کند.

نظرات بازدیدکنندگان