4 نکته که قبل از خرید کوادکوپتر باید بدانید

4 نکته که قبل از خرید کوادکوپتر باید بدانید

خرید پرنده های بدون سرنشین ممکن است گیج کننده باشد زیرا گزینه های زیادی وجود دارد. ما راجع به UAV صحبت می کنیم .

هدف خرید یک هواپیمای بدون سرنشین

انواع مختلف پرنده های بدون سرنشین برای انواع موقعیت های مختلف وجود دارد، بنابراین مطمئن شوید که هدف اصلی برای خرید پرنده های بدون سرنشین چیست. اگرچه بیشتر پرنده های بدون سرنشین تحت دسته های مصرف کننده یا حرفه ای قرار می گیرند،

قوانین

بسته به جایی که زندگی میکنید، قوانین متفاوت هستند. بعضی از کشورها نیاز دارند پرنده های بدون سرنشین خود را ثبت کنند. پرواز غیرقانونی پرنده های بدون سرنشین در نزدیکی فرودگاه نیز مشکلی ایجاد می کند، بنابراین مطمئن شوید که می دانید تا چه حد باید قبل از پرواز در نزدیکی یک فرودگاه، پرواز کنید. هر کشوری و حتی هر شهر ممکن است قوانین ویژه خود را برای پرواز پرنده های بدون سرنشین داشته باشند، .این نکته  مخصوص مسافران است.

هزینه های اضافی

علاوه بر پرنده های بدون سرنشین، ممکن است نیاز به خرید برخی اقلام مانند باتری های اضافی، فیلتر و .. داشته باشید. در نتیجه هزینه ها بیشتر میشود،بنابراین به این نکته توجه کنید که مبلغ بیشتری در نظر بگیرید. اگر بودجه نهایی شما 1000 دلار باشد، پس از خرید حدود 500 دلار، می بایست هزینه باتری های اضافی و فیلترهای ND کنید. اگر شما یک پرنده های بدون سرنشین 4K دارید، پس مطمئن شوید که کامپیوتر شما می تواند آن را ساپورت  کند. فقط مطمئن شوید که برای یک کامپیوتر یا دستگاه تلفن همراه پروسسور کافی دارید تا بتوانید فیلم ها و عکس ها را با توجه به بالاترین کیفیت ویرایش کنید. همچنین یک برنامه ویرایش می تواند یک سرمایه گذاری با ارزش باشد. 

آسان برای پرواز

پرنده های بدون سرنشین این روزها کاربر پسند هستند، مخصوصا برای اولین بار. با بازگشت به خانه و سایر ویژگی های ایمنی، اکثر پرندههای بدون سرنشین مصرفی به راحتی پرواز می کنند.

نترس و پرواز کن ؟!!

نظرات بازدیدکنندگان