HOVERSURF موتور سیکلتی که پرواز میکند هم اکنون در دبی

HOVERSURF موتور سیکلتی که پرواز میکند هم اکنون در دبی

موتور سیکلت بدون سرنشین Hoversurf در Gitex 2017، نمایشگاه تجارت الکترونیک و مصرف کننده سالانه دبی رونمایی شد. Hoversurf، یک شرکت هواپیمایی بدون سرنشین روسی، با پلیس دبی متحد شد این پرنده را برای انها تولید کند. بر اساس گزارش Gulf News، نیروی پلیس دبی قصد دارد تا این پرنده رابصورت  آزمایشی استفاده کند.

نمونه اولیه معرفی شده در Gitex می تواند تا 20 دقیقه پرواز می کند و ظرف مدت سه ساعت شارژ می شود و زمان تقریبی تعویض باتری یک دقیقه می باشد تا جایگزین شود. دوچرخه بدون سرنشین Hoversurf برنامه ریزی شده بود تا به دلیل ایمنی هواپیما در ارتفاع 16.4 فوت ارتفاع داشته باشد. دوچرخه بدون سرنشین می تواند بدون مسافر 62 مایل در ساعت حرکت کند و با یک خلبان به سرعت 43.5 مایل در ساعت برسد. این قابلیت را دارد تا تا فاصله 5. 7 مایل از مبدا دور شود. 

تست Hoversurf در دبی

اسکورپیون Hoversurf 3 نیز توسط یک خلبان 163 پوندی که دارای کت و شلوار مخصوص 26 پوندی ویژه بود تست شد. با وزن کل 189 پوند، Scorpion 3 به 16.4 فوت در هر ثانیه صعود کرد، به این معنی که سرعت عمودی آن حدود 11.2 مایل در ساعت به ارتفاع 93.5 فوت می باشد.

هدف Hoversurf

از آنجا که Horsurf Scorpion 3 می تواند برای پرواز در ترافیک استفاده شود. دوچرخه شناور را می توان بدون خلبان پرواز داد . پرنده شناور دبی همچنان قادر به حمل کالا به مکان های تعیین شده نیز هست.

نظرات بازدیدکنندگان