مویک مینی ، آموزش کار با مویک مینی

مویک مینی ، آموزش کار با مویک مینی

مویک مینی  ، بهترین هلی شات سرگرمی

وزن آن فقط 249 گرم است و در عین حال دارای دوربین 12 مگاپیکسلی است که قادر به فیلمبرداری   2.7K است ، Mavic Mini بهترین FlyCam برای استفاده روزمره است. در اینجا ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه در هر زمان پرواز کنید.

چگونه با مویک مینی پرواز کنید؟

با ویژگی جدید Tutorial  که در برنامه DJI Fly تعبیه شده است ، در مورد ایجاد هوایی ، همه چیزهایی را که باید از صفر به قهرمان بروید ، خواهید داشت. درباره تنظیمات پرواز ، نکات ایمنی و همچنین نکاتی درباره نحوه ضبط تصاویر هوایی خیره کننده بیشتر بدانید. همچنین می توانید فیلم آموزشی ما را که شما را از طریق کنترل پرواز ، ویژگی Return to Home و نحوه فرود Mavic Mini راهنمایی می کند ، بررسی کنید.

چگونه محافظ ملخ را نصب کنید؟

برای پروازهای جدید یا هنگام پرواز در فضاهای باریک ، توصیه می کنیم گارد ملخ را به عنوان یک لایه محافظت اضافه شده برای Mavic Mini وصل کنید. برای این کار ، هواپیمای بدون سرنشین را خم کرده و دنده فرود را در قسمت جلویی محافظ ملخ قرار دهید ، سپس سطح هواپیما را نگه دارید و بازوهای عقب را در قسمت عقب نگهبانان ملخ قرار دهید.
به یاد داشته باشید که کلیپ ها را قفل کنید ، و شما آماده هستید! لطفا توجه داشته باشید که با اتصال نگهبانان پروانه  ، وزن Mavic Mini  بیش از 250 گرم می شود. لطفاً قوانین و مقررات محلی خود را قبل از پرواز بررسی کنید.

DJI  Fly App  

Mavic Mini از طریق DJI Fly به برنامه تلفن هوشمند شما متصل می شود ، یک برنامه جدید ساخته شده برای تقویت تجربه هوایی شما. یک رابط کاربری بسیار قابل درک  و بصری با  ویژگی های جدیدی که به شما کمک می کند تا بلافاصله محتوای عالی ایجاد کنید.

چطور quickshot  را اجرا کنیم؟

با QuickShots ، می توانید کلیپ هایی را مشاهده کنید که به نظر می رسد فقط در چندshare ساده از مجموعه هالیوود تهیه شده اند. برای اجرای QuickShot ، حداقل دو متر از سطح زمین بلند شوید و آن را بکشید. QuickShot مورد نظر خود را انتخاب کنید ، فاصله پرواز مورد نظر خود را تنظیم کنید و سپس با ضربه زدن یا کشیدن یک جعبه در اطراف آنها روی صفحه ، موضوع خود را انتخاب کنید. بر روی "شروع" ضربه بزنید و Mavic Mini عملیات مورد نظر شما را انجام می دهد. پس از اتمام ، DJI Fly به طور خودکار یک فیلم 15 ثانیه ای ایجاد می کند که می توانید بلافاصله در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

ویرایش و به اشتراک گذاری

برای ویرایش فیلم های خود با استفاده از DJI Fly ، روی "Album" ضربه بزنید ، و سپس روی نماد ویرایش در پایین سمت چپ صفحه ضربه بزنید. در صفحه ویرایش ، شما به طیف گسترده ای از قالب ها ، موسیقی و جلوه های صوتی ، و همچنین ویرایش ویدیوی چند آهنگ ، ویرایش متن و موارد دیگر دسترسی خواهید داشت. از اینجا ، می توانید خلقت خود را در رسانه های اجتماعی با سهولت به اشتراک بگذارید. ویرایشگر جدید DJI Fly برای ویرایش و به اشتراک گذاری سریع سریع ، اعم از عکس برای اینستاگرام شما ، عکس خانوادگی برای فیس بوک یا شاهکار هوایی برای SkyPixel مناسب است.

آپدیت کردن مویک مینی 

هنگامی که به اینترنت متصل هستید ، برنامه DJI Fly می تواند بطور خودکار تشخیص دهد که نسخه جدید سیستم عامل وجود دارد یا خیر و از آنجا ظاهر می شود. به سادگی وارد صفحه به روزرسانی سیستم عامل شوید و برای شروع روی "Update" ضربه بزنید. در حالی که Mavic Mini به روز می شود ، مطمئن شوید که دستگاه را خاموش نمی کنید یا از برنامه خارج نمی شوید. پس از اتمام بروزرسانی ، Mavic Mini بطور خودکار خاموش خواهد شد.

نظرات بازدیدکنندگان