معرفی محصول جدید dji بنام mavic 2 enterprise

قبل از معرفی مویک های جدید تصاویر لو رفته ای رو از مویک اینترپرایس دیدیم که ابزار ها یا گجت هایی روی مویک نصب شده بود. و دقیقا همونطور که در پست های اخیر پیشبینی کرده بودم مویک اینترپرایس یک کوادکوپتر مخصوص فعالیت های صنعتی و جست و جو و نجات طراحی شده که حمل اسان و کاربری ساده رو در یک پرنده ی جمع جور ارائه داده.
گجت های نصب شونده: نور افکن اسپيدلایت بسیار قدرت مند با توان 26وات که تا فاصله 30متر رو پوشش میده متشکل ار دو ال ای دی پرقدرت و اینه برای متمرکز کردن نور.
2: نور علامت گذاری یا beacon light که در عملیات های نجات و جست و جو در شب بسیار پرکاربرد هست که هدف استفاده از این اپشن هدایت تیم پشتیبان هوایی نجات و غیره هست.
3: بلندگوی پرقدرت که باز هم در عملیات های نجات و بازرسی از مناطق صنعتی و صعبل عبور هست قدرت این بلندگو 10وات و 100دسیبل بر هر متر
و حالا تغییراتی که این دو مویک رو از یکدیگر جدا میکنه
1: اضافه کردن رمز عبور، مثل تلفن همراه که میتوان رمز گذاشت حالا میتوان برای مویک رمز گذاشت و از ربوده شدن اطلاعات مویک جلوگیری کرد.
2: اضافه شدن نرم افزار ایرسنس "air sense" جهت نمایش ترافیک هوایی.
3: بزرگنمایی 6برار که در 2برابر بیشتر از مویک2 هست.
4: گرمکن باطری که اجازه میده در هوای بسیار سرد و زیر صفر از بیشترین حجم باطری استفاده کرد.
5: ارتقا حافظه داخلی تا 24 گیگابایت.
سری مویک موفق ترین محصول دی جی ای شناخته شده و تمرکز این کمپانی چینی رو کاملا به خود جلب کرده قیمت مویک اینترپرایز همراه با گجت های نام برده و پراپ اضافه 1999$ هست و امیدواریم که در اینده گجت های بیشتری برای مویک اینترپرایس بیاد.

نظرات بازدیدکنندگان